Liturgia Słowa

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Parafia pw. Św. Wojciecha biskupa i męczennika w Trzcielu

Niedziela Chrztu Pańskiego - 09.01.2022r.

Trwa wizyta duszpasterska – kolęda. Odwiedzimy parafian, którzy złożyli zaproszenia wg. następującego porządku:
- poniedziałek 10.01 – od godz. 15.30 – ul. Klonowa, Lipowa, Łąkowa, oś. Klejowe, Weteranów, Leśna, Zacisze
- wtorek 11.01 – od godz. 15.30 – kolęda dodatkowa
- środa 12.01 godz. 18.00 msza św. i spotkanie kolędowe w kościele dla tych, którzy z różnych względów nie zdecydowali się przyjąć wizyty duszpasterskiej w domu. Prosimy o odpowiedzialne podejście do odwiedzin duszpasterskich. Jeśli zmieniła się sytuacja epidemiczna, rodzina jest w kwarantannie, izolacji lub ma obawy co do stanu swojego zdrowia, prosimy o nieprzyjmowanie kolędy. W czasie trwania kolędy tj. do 11.01, msze św. będą odprawiane o godz. 15.00, od środy 12.01 msze będą odprawiane już o godz. 18.00. Kancelaria od poniedziałku do środy czynna będzie rano od. 9.00 do 10.00.
We czwartek  Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy po mszy św. wieczornej do godz. 19.00, a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o 17.45.
W piątek 14.01 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania o godz. 18.30 w kościele. Obecność obowiązkowa.
Jest jeszcze dużo wolnych intencji mszalnych w styczniu i w lutym, zwłaszcza rano. Polecamy tę sprawę waszej uwadze, także w kontekście złożonych deklaracji o przywrócenie mszy św. porannych. Także w kaplicach filialnych są jeszcze wolne intencje w najbliższych tygodniach.
Dziękując za już złożone ofiary polecamy Waszej ofiarności sprawę zakupu opału.
Tradycyjnie polecamy prasę katolicką.
W minionym tygodniu do wieczności odszedł + Bronisław Szczeszek. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…